Svoboda

Slova

Nic není tak zlé jak vypadá, že ze všeho se dá najít schůdné řešení. Slova léčí. Je to energie, která je v proudu. Míří k Vám a v okamžiku, kdy si ji uvědomujete pracuje. Přijměte ji do sebe, samoléčebné procesy v poznání a jednoduchosti.

Pouhopouhá věta. Věta. Z celých programů, knih, učení a předávání jsem pochopila jednu zásadní věc. Pochop jednu větu. Tu uchop a rozjímej. Přijmi ji a pozoruj její vlastnosti. Z celé škály informací a vědění budeme pořád jenom studenty. 
Ale pochopením jedné věty se staneme praktikanty. Jak používat nástroje v praxi. Jeden gram praxe se nevyrovná tunám teorie. Proč? Protože praxe je produktivní, kdežto teoretizování nemá konce.

Proto zdroj je ten co nás vede a kanálem jsme my. Když cokoliv z velkého množsti opravdu poznáme, prožijeme. Vznikne další velký třesk poznání. Opravdu. Tak rychle
a jednoduše? Ano, když je to ta praxe v praxi. Tak rychle a tak jednoduše k tomu přijdeme. K uzdravení, k pochopení, k odpuštění, k lásce, k sebelásce. K čemukoliv přijdeme. Když cestu otevřeme.

To je dar. To je předávání a je to druh poznání. Ten který námi prochází. Odkud pochází, na to si musíme přijít sami. Za mne vím, že prochází. A léčí, když to cítite.