Reference

Fotografie jsou přiřazeny pouze pro estetický vzhled a pro ochranu soukromí mých referentů. 

Děkuji za pochopení a děkuji, za Váš souhlas Vaše slova sdílet. ;-)

Zdeněk

Milá Zuzanko.
Před chvílí jsem dočetl Tvoje zamyšlení nad mnoha otázkami našeho života. A mnoha dalších otázek, které se dotýkají nás všech.

Je tam mnoho myšlenek, na kterých musím hodně přemýšlet. V nejbližší době si vše přečtu ještě několikráte, abych pronikl do hloubky myšlenek, které jsi rozebírala.

Jsi skutečně skvělá, moc Tě obdivuji a vážím si přátelství s Tebou.

Ohlas pedagoga, učitele tělesné výchovy, člověka který miluje přírodu a ve svých volnočasových aktivitách se věnuje mládeži a je mým dlouholetým přítelem, se kterým si píšeme pravidelně dopisy :-)

Mája

Ahoj Zuzko, ty jsi skrytý talent. Měla by jsi psát články do časopisů o zdraví. Určitě by se lidé zamýšleli nad sebou a jaký je dnešní svět..

Přeji ti, ať se ti daří psát o těchto tématech a jsou tyto články použity v tisku.

Ohlas pedagoga, mé rodinné příbuzné

Helenka

Zuzanečko moje milá, jsi úžasná, krásná bytost a dáváš si vše do souvislostí a studuješ sama sebe. Myslím si moje drahá, že by ses měla věnovat nějakým terapiím, malovat své obrazy a pak možná až to přijde i dávat přednášky ..

Reakce od mé kamarádky stavební inženýrky

Petra Slunce

"My můžeme být příkladem, mluvit s lidmi kolem sebe, dávat jim podněty k zamyšlení a změně vnitřní i proměně vnější, kterou každý jeden může udělat jen sám a se svou zodpodědností za sebe a pak se přirozeně pojí zodpovědnost k Zemi...Vesmíru.......
Přirozenost ... při rození ... přírody ... při (z)rodu ... 
" 

Tento ohlas je od mé kamarádky lékařky, která vzbuzuje ve mne důvěru, pochopení i uznání. 

Petra

"Působí to na mě velmi uceleně a hlavně pokorně.... přesně to, co tato doba žádá. Každý by měl pochopit, že je potřeba začít u sebe a tak trochu se to v tvém článku odráží." 

Když tento web vznikl, psalo se v kalendáři svatého Valentina roku 2016. Na cestu jeho otevření se podepsala jedna milá duše, která svými otázkami rozvířila u mne odpovědi, začala je s otevřeným srdcem sdílet a já konečně psát!

© 2016 Sunwise - Stránky osobního rozvoje                   
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!