Znamení


Ve znameních se skrývá tajemství oné neviditelné komunikace. Znamením pro nás jsou zjištění, že někdo na cestě s námi je. Ukazuje nám cestu, či k nám promlouvá. Vnitřní hlas, intuice, bytosti vznešené či nebeské.

Láska

Inspirace pro dny, kdy se nám zdá svět šedý

Vždy, když se něco odehrává v mém životě a zamýšlím se, co mne vyvádí z rovnováhy, zkoumám co to vlastně ve mne je. Co se to ve mne snaží o onen pocit, který je sžíravý. Protože přiznejme si, že se odehrává taky jenom v nás samých. A vybavím si jednu krátkou afirmační větu od Neala Donalda Walshe: "Co by teď udělala láska?"

Když podumám, co by opravdu udělala. Vzpomenu si na někoho, kdo ve mne tuto vlastnost asociuje. A vybavím si, že vždy je takový člověk plný trpělivosti, pochopení
a plný své vlastní krásy, zářivosti a podstaty.

Tak mi nezbývá než se o to také pokusit. Uvnitřnit se, a uvědomit si, že nejsme tyto myšlenky. Že to, čím opravdu jsme je tak hluboké, že skrze vnímání vnějších okolností na to zapomínáme. Kdykoliv mám tedy neblahý pocit, nutí mne jít do vlastního vnitřku.

Pochopit zrcadlo, které se mi vně ukázalo jako problém. Pochopit, že zrcadlo za to nemůže. Zrcadla jsou všechny vnější okolnosti a lidé v našich životech. Co se odehrává totiž uvnitř nás samých, se nám interpretuje do vnějších zrcadel. To je hra vlastní identity. Chceme se poznat, nesoudíme jak okolí vypadá, protože to, co v něm vidíme, jsou naše vnitřní odrazy.

A tak láska je ta, která je láskyplně přijímá, a odzbrojuje sílu temnoty. A s láskou taky působí zpětně. Když si uvědomíme vlastní zodpovědnost, za vlastní prožitky, situace
a dění, pochopíme že je to náš vlastní výtvor fantazie a myšlenek. Naučíme-li se s nimi zacházet, přijdeme na to, jak do života vnést takové věci, po kterých opravdu toužíme.

Ty věci, které nás bolí ale musíme umět propustit. Protože pokud si je necháváme u sebe. Zůstávají s námi. A jdou ruku v ruce kamkoliv, kam se pohneme.